تبلیغات
رونان پارک - اخبار مربوط به رونان پارک


رونان پارک

وبلاگ طرفداران رونان پارک در ایران

عصر جدید مصاحبه با رونان
اخبار شبانگاهی یک مقاله در مورد رونان relaunching کار خود را نوشت. شما می توانید مقاله کامل در اینجا بخوانید. همانطور که شما ممکن است حدس زده، رونان است به طرفداران شنیدن صدای جدید خود را به کار می برد، بسیار هیجان زده هستیم. همان چیزی است که او بود که بگم:
دانش آموز دبیرستان فرامینگهام ارل گفت: "من خیلی در مورد فرفره در حماسه به کار می برد، بسیار هیجان زده هستیم چون من عملکرد بزرگ مانند این برای سنین بنابراین من واقعا، واقعا آن را از دست رفته انجام می شود.

"پس از استعدادهای درخشان رو BGT [بریتانیا] پس از آن بود دیوانه و بسیار وجود دارد رفتن در، من هم فکر می کنم نیست.

"اما در حال حاضر من تا به حال کاملا یک دوره طولانی در خارج از وقت و زمان برای فکر کردن در مورد آنچه می خواهم انجام دهم، و آن را بسیار روشن شد، و در زمانی که من انجام نمی دهد، من واقعا از دست رفته است.

"من از دست رفته را به لندن، من از دست رفته موسیقی ضبط، از دست رفته دیدن طرفداران من از آن ساخته شده و من متوجه من می خواهم چیزهای جدید را امتحان کنید.

"من تا به حال طعم از نشیب و فراز زندگی را از این صنعت در حال حاضر، و یو پی اس های خیلی بهتری نسبت به فراز، بنابراین من نمی تواند جانم دور شانس مثل این است."

****

"در واقع تصمیم گرفتم به حرکت در مسیر موسیقی خود من تا من یک مدیر جدید و من واقعا خوشحالم با کار انجام شده است من با او و شرکت او.

"با هزار مایل، من واقعا آن را دوست داشت و آن را به عنوان آهنگ من دوست بود، ثبت شد. کل آلبوم را پوشش می دهد، چون من فقط به صنعت موسیقی رو کرده بود و من فقط هیجان زده شد و ضبط یک آلبوم است. اما در حال حاضر من نمی خواهم برای رفتن به عقب به را پوشش می دهد و من واقعا دوست دارم آنچه ما انجام می دهیم، من فقط امیدوارم که مردم دیگر نیز هست. "

****

"من ترانه نوشتن یک کمی خودم را به خوبی، به طوری که هیجان انگیز، و این چیزی است که در آن می خواهم با مدیریت جدید من شده اند، آنها را به من به شدت احساس اعتماد به نفس در مورد کاملا همه چیز."
بلیط خود را به کنسرت حماسه رونان؟

دوستان ببخشید که یکم جمله بندی هاش اشکال داره

__________________________________________________________________________________

جدید مصاحبه رونان

مصاحبه جدید با رونان آنلاین قرار داده شده است. من به نقل از قطعات که در آن مذاکرات رونان و برش از قطعات هستند که دوباره گفتن چیزهای آشکار، یا او را به هنرمندان دیگر. نیاز وجود ندارد به پاراگراف مورد که مردم ممکن است فکر می کنم او مانند. او رونان اگر شما می خواهید به همه قسمت های دیگر یک لینک در پایین پست وجود دارد، بنابراین رفتن آجیل.
بریتانیا GOT استعدادهای درخشان ستاره رونان Parke این است که چگونه شما انتظار می رود که به یک پسر 13 ساله نیست.
در سن 12 سالگی پسر بچه قشنگ رو نورفولک ملت ها را به چنگ او را به مقام دوم برای سری پنجم از واقعیت نشان می دهد تلویزیون آمد، با وجود خواننده های شگفت آور خود را و او را bookies های مورد علاقه.

مسلما، پیروزی خود را به خاطر مبارزات انتخاباتی اسمیر شریر رونان دزدیدند، اما در حال حاضر او به راه اندازی یک نام تجاری جدید و در جهان است.

رونان به سادگی shrugs کردن حمله کینه جو، "من تجربه کمی مطبوعات بد حال او می گوید:" خندان "، این کمک بزرگی است زیرا در حال حاضر من می دانم چگونه با آن برخورد کرده و من از آن یاد گرفتم - البته آن بود سخت برای مقابله با اول، اما در نهایت آن را به من کمک کرد. "

کاملا شکستن کلیشه ای ستاره کودک bratty - - همچنین ظاهری برای سن او بسیار بالغ با وجود dalliances خود را با جهان از شوهای در چنین سن جوانی، رونان یک مرد جوان refreshingly مودب و مبتنی است.

انجام با نام تجاری جدید خود را تنها "ما در حال تیراندازی ستاره"، به همراه تنها با یک گیتار در یک دفتر کار که احتمالا فاقد بهترین آکوستیک، های رونان belted خارج آهنگ جدید خود را با اشتیاق و دقت است که داد من goosebumps است.

"من در زمان حال همواره حالت آرامش و دلی آرام داشته باشید و فکر می کنم در مورد چه نوع موسیقی من در واقع می خواهم به آواز خواندن از استعدادهای درخشان رو بریتانیا،" او می گوید، افزود: "این آهنگ جدید و کاملا متفاوت است به هر چیزی من انجام می شود قبل از که باعث می شود آن را واقعا هیجان انگیز "

صحبت کردن در مورد مسیر، رونان آن را به عنوان "موسیقی پاپ با لبه به آن،" او گفت: "این متفاوت است زیرا آن را قالب بندی نشده این مطلب هستید به عقب موسیقی، شما می توانید خواننده را بشنود."

از او بخواهید که او چگونه حرکت خواهد کرد و دور از عنوان که پسر در بریتانیا استعدادهای درخشان رو شناخته می شود و گسترش مخاطبان خود و او می خندد shyly: "من امیدوارم که این مسیر جذب افراد جدید و همچنین طرفداران قدیمی من است.

"مردم استفاده می شود به من خواندن را پوشش می دهد ساله تمام وقت و این آهنگ خیلی متفاوت من امیدوار است که افراد دیگر که شاید من دوست ندارم قبل از، در حال حاضر خواهد شد،" او با earnestness که من دوست دارم به او یک آغوش احساس می گوید: است.
رونان با بیبر انگلیس ثابت شده است و رسیدن به ستارگی که سطح او را به فاز.

با بیش از 80،000 "Ronanators های او زیر را در توییتر و نزدیک به 300.000 در فیس بوک، رونان در حال حاضر دارای زیر بزرگ و تعداد روز به روز به سرعت در حال رشد است.

"در ابتدا که من پیدا کردم از آن همه کمی عجیب است، او می گوید،" همه را برانگیخت تا به سرعت این نوع از ترسناک بود. "

او اضافه می کند که دوستان خود را نیز پیدا کردن آن کمی عجیب و غریب است، اما راه اندازی یک کار موسیقی او در مدرسه هیچ درمان ترجیحی نیست، جایی که او به زودی آماده می شود برای او GCSE.

"معلمان من مرا مبتنی، آنها را من هنوز فقط رونان،" او گفت. او گفت: "من دو نفر مختلف و من نمی توانم فکر می کنم در مورد زمانی که من انجام می دهند، اما این مشکل در مدرسه به خاطر من همیشه در مورد آواز خواندن فکر - که من واقعا می خواهم انجام می شود،".

با توجه به تعطیلات تابستانی نزدیک شدن به سرعت و تنها خود را در ماه اوت منتشر شد با این حال، به نظر می رسد به عنوان اینکه رونان مقدار زیادی از فرصت هایی را برای استفاده از استعداد خود را در آینده ای نزدیک داشته باشند.

"من نمی توانم صبر کنم،" او می گوید، "من همیشه فکر می کردم که من می توانم این کار را انجام دهیم، اما من امید من هرگز بیش از حد - من فقط به حال به باور کنم،" و با آن، آن را سخت به خود را پیدا کنید اعتقاد به او بیش از حد.


      قالب ساز آنلاین